• Bilgi Almak Ve Sorularınız İçin
  • 0539 609 33 43
  • info@rusyadaokumak.com

Despa Yurtdışı Danışmanlık

Eğitim, gerçeklerin öğretilmesi değildir. Düşünmek için aklın eğitilmesidir. -Albert Einstein

İnsanların hayal ettiği geleceğe ve mesleğe en doğru şekilde dokunabilmek için tarafsız bir konumda, üniversitelerin ve bulundukları bölge hakkında şeffaf ve doğru bilgilendirmelerinin yapılması ana misyonumuzdur.

Geleceğin en büyük Ukrayna'ya ve Rusya'ya özel eğitim danışmanlığı firması olabilmek adına "Güven ile geleceğin inşa edilmesini sağlamak". Despa danışmanlık olarak güvenilir ve emin adımlarla profesyonel çalışan ve yurtdışında yaşamış,yaşayan eğitim danışmanlarımızla %100 Öğrenci Memnuniyetini korunmasına devam etmek bizim vizyonumuzdur.

Neden Despa Danışmanlık ?

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Biz Her Zaman Rusya'dayız

Biz sadece kayıt zamanı değil. Yaşamımızı Rusya'da dönüşümlü olarak ekip arkadaşlarımızla sağlamaktayız. Kısacası siz evladınıza ulaşamadığınız zaman, biz gerekirse yurda bile gidip kontrolünü sağlayabiliriz. Bu avantajı ve hizmeti sadece biz sağlamaktayız

Yaşayan Kişilerden Öğrenirsiniz

Despa Danışmanlık olarak asla sizlere ezbere bilgi vermeyiz. Ayrıca hayatında yurtdışına bile çıkmamış insanların üniversiteler ve yaşam standartları hakkında konuşmasına şiddetle karşı çıkarız. Dönüşümlü olarak Rusya'da yaşayan Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alır ve öğrenim gören öğrenci referanslarımız ile görüşme imkanı sağlar.

Despa %100 Vize Garantisi Verir

Bizler Despa Danışmanlık olarak yaptığımız işe gönül bağladık. Yaptığımız işe %100 güveniyoruz. Bu güne kadar vizeden ve vize davetiyesinden asla red almamış olan ekibimiz sizlere %100 vize garantisi sağlamaktadır. Aksi takdirde ödediğiniz bütün parayı geri alırsınız

Öğrenci Referanslarımızla İletişim

Despa Danışmanlık olarak, doğru bilginin ulaşabilir ve ücretsiz olması gerektiğine inanıyoruz. Öğrencilerimize sosyal medya hesaplarından ve whatsapp numaraları üzerinden yazabilir ve görüntülü olarak konuşabilir ve öğrencilerin gözünden Rusya'yı dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Bizi tercih ederek Rusya'ya gelen öğrenci referanslarımız.

Dilediğiniz gibi mesaj atabilir ya da Whatsapp üzerinden arayabilirsiniz.

Kazan Rusça Hazırlık
N.Novgorod Devlet Üniversitesi

Rusça Hazırlık

Kazan Enerji Üniversitesi
Rusça Hazırlık